fbpx
Close

ZDRAVOTNÍ MASÁŽ - CÍLENÁ

“Jedná se o můj pilotní projekt – synergie osvojených technik.”


Doba: 90 minut (+10 min. rozbor pociťovaných potíží + zastavení se)

Pro koho

  • Masáž je vhodná pro klienty, kteří mají  potíže se zatuhlým krkem, bolavými zády, zamrzlým ramenem, tenisovým loktem, apod.
  • pro: sedavá zaměstnání, řemeslné profese, pro lidi, kteří jsou stále na nohou – pošťáky, kurýři, řidiči.

Proč celotělovou masáž?

  • Většina z nás bývá celkově ztuhlých, že zaměřit se jen na pociťované místo, a ne na celého člověka, jeho zvyky-zlozvyky a na ukázání konkrétních cviků a motivaci ke změně, by bylo krátkozraké. Vyřešit důsledek – bolest – je primární záměr – tady a teď … ale vystopovat příčinu a pracovat na jejím odstranění je věcí motivovaného klienta vyzbrojeného cviky, motivací a znalostmi příčin a následků : )

Je možná také permanetka – voucher?

  • Ano, po dohodě je možné se domluvit na zvýhodněné permanence.

Cena: 1.500,- Kč


CHCI SI ZAMLUVIT TERMÍN - KONTAKT

Recenze

Jana H. - právnička a sociální pracovnice

“Jsem právnička a zároveň sociální pracovnice v oblasti péče o ohrožené děti. Jelikož je má práce psychicky náročná, často se mi odráží také v těle. Pro úlevu a zharmonizovaní svého těla i mysli, chodím na masáže k Pavlovi, který ve své vnímavosti a schopnosti si klienta dobře nacítit, vždy ví, jak se mnou pracovat, kde a v jaké intenzitě se mě dotknout a promasírovat. Odcházím od něj vždy v uvolnění a nabitá opět proudící energií v těle. Díky moc za skvělou službu a vřele doporučuji..”

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial