fbpx
Close
ZDRAVOTNÍ MASÁŽ - CÍLENÁ
  • 90 MINUT

Masáž je zaměřena na ty svalové partie či klouby, týkající se konkrétních potíží pohybového aparátu. Jedná se o masáž celotělovou a je složena z kombinací několika masážních technik. ( Prvky ze zdravotní masáže, baňkování, thajské rehabilitační masáže, reflexní therapie, shia-tsu, mobilizace SM Smíška.)Masáž je vhodná pro klienty, kteří mají  potíže se zatuhlým krkem, bolavými zády, zamrzlým ramenem, apod

VÍCE
ZDRAVNÉTNÍ MASÁŽ - S DIAGNOSTIKOU před DM Plus
  • 90 minut

Masáž je vhodná pro ty, kteří se chystají na Dornovu Metodu Plus. Je složena ze zdravotní masáže, baňkování, reflexní masáže plosky, měkkých technik, mobilizaci SM Smýška. Při kombinaci technik se podíváme, jak jsou na tom s pohyblivostí Vaše svaly, obratle a klouby.Přitom probereme kontraindikace DM Plus a zjistíme, zda je Dornova Metoda vhodná i pro Vás.

VÍCE
REVITALIZAČNÍ MASÁŽ - HLOUBKOVÁ s energickým působením
  • 120 /140 MINUT 

Tato masáž by se dala nazvat i restartem. Je sestavena z prvků několika masážních technik (zdravotní masáž, baňkování, reflexní terapie, prvky z thajské rehabilitační masáže, lymfatické masáže  obličeje + energické působení rei-ki či očištění energického těla kadidlem či bylinou (např. šalvěj, kopál, … ) . Kůže je, po masáži, vyživená kvalitní olejem s přísadou kapek z étereckých olejů.

VÍCE
MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ
  • 90 MINUT 

Je velice jemná masážní technika, jejímž cílem je aktivace či zlepšení průtoku lymfy v lymfatickém oběhu. Lymfa se tak z podkoží lépe dostává zpět do krevního oběhu, a my pak snáz dosáhneme odplavení škodlivin z těla ven.

VÍCE

“Někteří za mnou chodí, abych jim pomohl od bolesti, druzí chtějí jen zastavení, uvolnění a relax.”

V průběhu praxe jsem si osvojil několik masážních, jemných manipulačních i energických technik: 

  • zdravotní masáž, sportovní masáž, baňkování, reflexní terapii chodidel, Dornovu Metodu Plus, lymfatickou masáž, thajskou rehabilitační techniku, základy shiatsu, jemné manipulace Dr. Smíška, rei-ki, očišťování energických center a jiné měkké techniky

které nejčastěji i nejraději kombinuji dle potíží klienta či přání.”

Slider Title

Short Excerpt

See More

Slider Title

Short Excerpt

See More

Pokud nevíte, kterou masáž si vybrat. Zavolejte a poradím Vám podle Vašich poždavků.

KONTAKT PRO OBJEDNÁNÍ
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial